asd

برگزاری کنسرت در ارمنستان

ارمنستان یک کشور اروپایی در همسایگی ایران است که به دلیل همین نزدیکی با ایران گزینه‌ی ایده‌آلی برای شرکت در کنسرت‌هاست. سالن‌های بزرگ و مجلل ارمنستان در هر زمانی میزبان هنرمندان، آهنگسازان و خوانندگان مطرح ایران و جهان است. تقریبا اکثر خواننده‌های بزرگ جهان در این کشور کنسرت برگزار کرده‌اند و هنوز هم شرکت می‌کنند. جالب است بدانید معمولا تعداد ایرانیان حاضر در سالن‌ها بسیار زیاد است. خواننده‌های ایرانی مطرح که همه‌ی ما آن‌ها را می‌شناسیم هم معمولا در تابستان و یا تعطیلات عید کنسرت‌های باشکوهی برگزار می‌کنند.
کنسرت‌هایی که در ارمنستان برگزار می‌شوند شامل موسیقی فولکلور فارسی و کردی و ترکی و … هم می‌باشند. خوانندگان پاپ ایرانی معمولا ارمنستان و یا ترکیه را برای دیدار با طرفداران مقیم ایران انتخاب می‌کنند. چون هم نزدیک‌تر هستند و هم هزینه‌های کمتری برای رفت‌وآمد طرفداران‌شان صرف می‌شود. به ارمنستان شهر کنسرت‌ها و جشن‌های باستانی و محلی و مهد موسیقی فولکلور و مدرن خوش آمدید.

بهترین زمان کنسرت در ارمنستان

این زمان به خود شما بستگی دارد. به طور مثال اگر می‌خواهید کنسرت خوانندگان مطرح خارجی بروید معمولا حوالی دسامبر و شلوغی کریسمس بهترین زمان است. کنسرت‌های راک و متال معمولا در هر زمانی از سال برگزار می‌شوند و بسته به برنامه‌ی زمانی خود هنرمندان و خوانندگان متغیر است.
اما اگر قصد دارید کنسرت خوانندگان ایرانی بروید بهترین زمان نزدیکی‌های نوروز و یا تابستان است. در نوروز بازار کنسرت‌های ایرانی داغ داغ است. تقریبا اکثر خواننده‌ها برای این زمان برنامه‌ریزی می‌کنند و تعداد ایرانی‌هایی که در نوروز به ارمنستان سفر می‌کنند از هر زمانی بیشتر است. اواخر بهار و یا اردیبهشت هم زمان ایده‌آلی است. برای اطلاع از برنامه‌ی کنسرت‌ها در ارمنستان می‌توانید به صفحات خوانندگان محبوب خود و یا اطلاعیه‌های سالن‌های کنسرت سری بزنید و ببینید کدام خواننده در چه زمان‌هایی برنامه دارد. اگر در تور ارمنستان گردی خود یک کنسرت هیجان‌انگیز هم بگنجانید یقینا سفر شما جذاب‌تر خواهد شد.

asd

asd

هزینه و قیمت بلیط کنسرت در ارمنستان

هزینه‌ها و قیمت بلیط مستقیما به خود سال برگزاری کنسرت و قیمت پیشنهادی هنرمندان بستگی دارد. برخی خواننده‌ها محبوبیت بیشتری دارند و عمدتا هزینه بیشتری می‌گیرند. البته جایگاهی که رزرو می‌کنید هم مستقیما در هزینه‌ی شما تاثیر دارد. به طور مثال بخش VIP قیمت‌ بیشتری دارد و بالکن و یا قسمت‌های دورتر از استیج هزینه‌ی کمتری برای شما خواهند داشت. اما اگر بخواهیم یک دامنه برای این کنسرت‌ها و مخصوصا کنسرت خوانندگان ایرانی در نظر بگیریم. هزینه‌‌ای بین ۵۰ الی ۲۰۰ دلار با توجه به بودجه‌ی شما قیمت بلیط کنسرت در ارمنستان است.
بر خلاف ایران که قیمت کنسرت‌ها روز به روز بالاتر می‌رود این قیمت کنسرت‌ها معمولا ثابت هستند و چند سالی است که قیمت بلیط کنسرت خوانندگان ایرانی و خارجی در همین بازه قرار دارد.

فروش و رزرو بلیط کنسرت در ارمنستان

رزرو بلیط کنسرت‌ در حال حاضر به صورت آنلاین صورت می‌گیرد و شما می‌توانید جایگاه خود را تعیین کنید و میزان مبلغ پرداختی را هم به صورت آنلاین واریز کنید و این جایگاه برای شما نگه داشته می‌شود و می‌توانید در زمان مقرر در این کنسرت شرکت کنید. اما بسیاری از کسانی که به ارمنستان سفر می‌کنند عمدتا فراموش می‌کنند که از قبل این بلیط‌ها را رزرو کنند. موسسه ایرانیان ارمنستان این امکان را برای مسافرین ارمنستان در نظر گرفته است و قبل از انجام مقدمات سفر کنسرت‌ها و هزینه‌های آن‌ها را هم به اطلاع شما می‌رساند تا در صورت تمایل در زمان سفر خود این رویدادهای هیجان‌انگیز را هم تجربه کنید.
معمولا هم صندلی‌های خالی در برخی کنسرت‌ها وجود دارند که اگر تور ارمنستان را با موسسه ایرانیان ارمنستان تجربه کنید به راحتی می‌توانید بلیط‌های فوق‌العاده‌ی این کنسرت‌ها را خریداری کنید. ایرانیان ارمنستان تجربه‌ای فراموش‌نشدنی را به شما هدیه می‌کند.

asd