زندگی در هر جایی با پول و مسائل مالی درگیر است. از اجاره خانه گرفته تا پرداخت پول قبض و سایر امکانات، با این حال اگر می‌خواهید در کشور ارمنستان با خیالی راحت و خاطری آسوده این موارد را مدیریت کنید می‌توانید از خدمات موسسه به ایرانیان مقیم ارمنستان بهره ببرید. شما برای ثبت‌نام دانشگاه، اجاره ویلا و ماشین و مواردی از این دست به مدیریت هزینه‌ها و خریدها نیاز دارید. بیایید چند مورد از این هزینه‌ها را با هم بررسی کنیم.

راه‌اندازی کسب و کار در ارمنستان

راه‌اندازی کسب و کار در ارمنستان پروسه‌ی چندان سختی ندارد و ارمنستان در حال حاضر نیز جزو اقتصادهای رو به رشد می‌باشد و جای رشد زیادی دارد. شرایط راه‌اندازی کسب و کار بسیار راحت‌ است و اخذ ویزای کاری از این طریق نیز بسیار ساده است. در حال حاضر کسب و کارهایی که رونق زیادی در ارمنستان دارند عبارتند از:
شرکت‌های خدماتی
شرکت‌های تولیدی خوراک و پوشاک
شرکت‌های توزیعی
شرکت‌های حوزه رسانه و تبلیغات

این کسب و کارها در حال حاضر روی بورس هستند. هزینه ثبت شرکت نیز کمتر از ۱۰۰ دلار است و صرف ثبت نام و برند می‌شود  و در دفتر اسناد رسمی ثبت می‌شود. موسسه ایرانیان ارمنستان خدمات زیادی را در این حوزه به شما ارائه می‌کند. ثبت انواع شرکت نیازمند یک فرایند اداری برای ارسال مدارک و مستندات موجود است که تماما توسط موسسه انجام می‌شود. برای ثبت شرکت باید ابتدا یک محل تجاری برای کسب و کار خریداری و یا اجاره کنید. موسسه ایرانیان ارمنستان گزینه‌های زیادی را با توجه به نوع شرکت شما و خدماتی که ارائه می‌دهد در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌توانید از میان آن‌ها انتخاب کنید. در قدم بعدی باید مستندات ملکی و مستندات کاری و مواردی از این دست را به دفتر ثبت دولتی تحویل دهید تا شرکت شما ثبت شود و شروع به کار کنید.

موسسه ایرانیان ارمنستان از ابتدا تا انتهای این فرایند همراه شماست. وکلای مجرب در زمینه‌ی ویزای کاری و اشتغال به شما کمک می‌کنند تا با صرف کمترین هزینه‌ها شرکت خود را به ثبت برسانید و کسب و کار خود را راه‌اندازی کنید.

اجاره ویلا، آپارتمان و ماشین در ارمنستان

وقتی با خانواده سفر می‌کنید و تعداد شما بیشتر است شاید هتل چندان گزینه‌ی خوبی نباشد. در ضمن اگر مسافرت شما بیشتر طول بکشد و دوست دارید در یک جای دنج و به دور از هیاهو این سفر را سپری کنید اجاره یک ویلا بهترین گزینه است. موسسه ایرانیان ارمنستان لیستی از ویلاهای مجهز را در اختیار شما قرار می‌دهد تا از بین آن‌ها انتخاب کنید و سفر هیجان‌انگیز خود را در این ویلا سپری کنید.

اجاره آپارتمان برای اقامت دائم یا طولانی‌مدت هم یکی از کارهای رایج است. عموما آپارتمان‌هایی که در شهرهای بزرگ ارمنستان هستند از نظر امکانات در سطح بالاتری قرار دارند. اما بودجه‌ی شما برای اجاره می‌تواند عاملی تعیین‌کننده در اجاره‌ی آپارتمان باشد. همچنان گزینه‌های متعددی دارید و می‌توانید این آپارتمان‌ها را مطابق شرایط خود انتخاب کنید. موسسه‌ی ایرانیان ارمنستان به شما کمک می‌کند تا آپارتمان مناسبی با قیمت مناسب تهیه کنید و در آن اقامت داشته باشید.

اگر به یک ماشین هم احتیاج دارید تا رفت و آمد خود را در مدت سفر تسهیل ببخشید جای هیچ نگرانی نیست. این ماشین به راحتی و با کمترین هزینه در اختیار شما قرار می‌گیرد. عموما مدارک زیادی برای اجاره ماشین گرفته می‌شود. اما از طریق موسسه ایرانیان ارمنستان به راحتی می‌توانید احراز هویت کنید و نیازی به اسناد و مدارک زیاد برای گرو گذاشتن نیست. به سادگی ماشین اجاره کنید و در طول سفر از آن استفاده کنید.