پرسش و پاسخ درباره خدمات کشور ارمنستان

سرویس از من بپرس با هدف راهنمایی هموطنان در داخل ایران و در خاک ارمنستان راه اندازی شد.

ما در تلاشیم به تمامی سوالات شما بصورت رایگان و تمام وقت پاسخگو باشیم.

پرسش :

هزینه مشاور املاک در ارمنستان برای اجاره آپارتمان و خانه یا ویلا چقدر است؟

پاسخ :

هزینه کمیسیون املاک در ارمنستان

قراردهای طولانی ملکی شامل قراردهای ۶ماه و۱۲ ماهه می باشد، دراین نوع قردادها، هر طرف قرارداد، مبلغ نصف(%۵۰) قرارداد را پرداخت خواهد کرد.

هزینه کمیسیون قراردادهایی که مدت انها کمتر از۶ ماه می باشد، توافقی می باشد.

پرسش :

با سلام

ما قصد سفر به ارمنستان داریم.

آیا می تونیم ویزا داخل مرز بگیریم؟ اگر جواب مثبت هست مدت و هزینش چقدر هست؟

پاسخ :

بله مسافران ایرانی برای سفر به ارمنستان با داشتن گذرنامه معتبر به محض ورود به ارمنستان فرمی را پر کرده و ویزای ارمنستان آنها فوراً صادر خواهد شد. برای ۲۱ روزه حدود ۱۰ دلار يا معادل ۳۰۰۰ درام مي بايست هزينه كنید.

پرسش :

تفاوت دوره مهندسی مایکروسافت MCSE و مهندسی سيسکو CCNA چیست؟ آیا می‌توانم  در آزمون های این دوره ها در کشور ارمنستان شرکت کنم؟
با تشکر

پاسخ :

در MCSE، بيشتر مباحث مربوط به تنظيمات سيستم عامل های مايکروسافت از قبيل مديريت، طراحی و نگهداری ويندوز Server 2003 مطرح می شود. مباحث MCSE بيشتر نرم افزاری است، گرچه در مباحث Infra1&2 مباحث سخت افزاری نيز مطرح می شود.
در سيسکو (CCNA&CCNP)، بيشتر مباحث سخت افزاری مطرح می شود، مباحثی از قبيل شناسايی لايه‌های شبکه، کار با آنها، مديريت، طراحی و کار با روترها و سوئیچ های سيسکو و بالا بردن سرعت و کيفيت شبکه می باشد.

همچنین شما می توانید در آزمون‌های این دوره‌ها در کشور ارمنستان شرکت کنید.

پرسش :

با سلام
در ارمنستان آپارتمانی ارجاره کردم، حال هزینه شارژ ساختمان به چه صورت است و توسط چه کشی پرداخت می شود؟

پاسخ :

اگر اجاره آپارتمان شما طولانی مدت باشد، یعنی اگر قرارداد شما یک ماهه یا بیشتر از یک ماه باشد، هزینه های شارژ ساختمان از قبیل آب، برق، گاز، اینترنت و هزینه نگه داری آسانسور به عهده ی شما یعنی مستاجر می باشد. اما آپارتمان های روزانه درارمنستان،  شما هیچ گونه مبلغی بابت هزینه های شارژ ساختمان از قبیل آب، برق، گاز، اینترنت و هزینه نگه داری آسانسور پرداخت نمی کنید.

پرسش :

باسلام
من میخوام اوایل مهر با خودروی شخصی به ارمنستان و گرجستان برم ولی نمیدونم برای این دوکشور باید ماشین رو از اینجا توسط دفاتر بیمه، بیمه کنم یا لب مرز. اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید.
ممنونم

پاسخ :

ضمن عرض سلام

شما می توانید با تماس با دفتر ما در ایران و یا ارمنستان، بصورت غیر حضوری مدارک خودروی خود را ارسال کنید، و ما نسبت به بیمه اتومبیل شما اقدام خواهیم کرد.

هیچ نیازی به حضور در مرز و یا داخل شهر نمی باشد.

پاسخ :

بله، مسافران ایرانی برای سفر به ارمنستان با داشتن گذرنامه معتبر به محض ورود به ارمنستان فرمی را پر کرده و ویزای ارمنستان آنها فوراً صادر خواهد شد. برای ۲۱ روزه حدود ۱۰ دلار يا معادل ۳۰۰۰ درام مي بايست هزينه كنيد .

•  پرسش سوال جدید :