هزینه سفر به ارمنستان

درباره ارمنستان بیشتر بدانید

کشور ارمنستان جواهر و قلب کوهستانی قفقاز می باشد، این کشور یک نمونه تمدن اصیل و باستانی و هزاران ساله در میان منظره های کوهستانی و مرتفع برای هر مسافر هست که باعث حیرت و جذابیت همه می شود. ارمنستان در میان دریاهای سیاه و خزر قرار گرفته است و در همسایگی کشورهای گرجستان و آذربایجان و ایران و ترکیه می باشد.

ارمنستان با توجه به شرایط کوهستانی که دارد عموما با آب و هوایی گرم در فصل تابستان و در فصل زمستان با آب و هوایی سرد میزبان توریست ها و مسافرین می باشد. تقریبا اکثریت مردمان ساکن در ارمنستان زبان ارمنی را به عنوان زبان رسمی میشناسند و به عنوان زبان اول همیشه صحبت می شود.

تاریخچه استقلال کشور ارمنستان

این کشور تا سال ۱۹۲۲ بخشی از جمهوری سوسیالیست فدرال اتحاد شوروی بود و با ظهور رهبر اصلاح طلب شوروی، میخائیل گورباچف، ارمنی ها یک جنبش وسیع ملی گرایانه را تشکیل دادند که متمرکز بر استقال همه جانبه برای کشور ارمنستان بود.

این جنبش به یک سازمان دموکراتیک محبوب بین همه مردمان ارمنستان تبدیل شد و نتیجه این جنبش ملی ارمنی در انتخابات سال ۱۹۹۰ به رسمیت شناخته شدن کشور ارمنستان منجر شد و ارمنستان در ۲۳ سپتامبر ۱۹۹۱ استقلال خود را اعلام کرد.

هزینه سفر به ارمنستان

هزینه سفر به ارمنستان

ارمنستان قطب های تجارت و کسب و کار

کشور ارمنستان طبیعتی بسیار غنی و سر سبز با گونه های مختلف جانوری، مواد معدنی و سنگ های گران بها جزء یکی از قطب های تجارت و کسب و کار هست. این کشور را خیلی ها به یک کشور مدرن با افراد با استعداد، فرهنگ و میراث غنی، مهمان نوازی سنتی، غذاهای خوشمزه و سالم و محیطی امن می شناسند.

ارمنستان یکی از قدیمی ترین کشورهای جهان است. این کشور کوچک یک رابط اصلی بین اروپا و آسیا است و پرچم ملی ارمنستان در تاریخ ۲۴ اوت ۱۹۹۰ تأیید شد. پرچم ملی شامل سه نوار افقی با عرض یکسان، قرمز در بالا و آبی در وسط و نارنجی در انتها می باشد.

ارمنستان کشور ایده آل برای سفر

اگر به دنبال تجربه سفر به یکی از کشورهای خارجی هستید،مشاوران ایرانیان ارمنستان به شما پیشنهاد سفر به کشور ارمنستان را به شما می دهد. ارمنستان با توجه به نزدیکی به کشور ایران هم اکنون جزء یکی از کشورهای ایده آل و مناسب برای سفرهای هوایی و زمینی هست.

این کشور به دلیل دارا بودن جاذبه های توریستی زیاد و شگفت انگیز تاریخی همیشه مورد بازدید خیلی از گردشگران در طول فصول سال می باشد و اقلب همه مسافران کشور ارمنستان را بهترین گزینه برای دوری از شلوغی و هیاهو می دانند و آرامش واقعی را در این کشور به معنای واقعی می بینند.

گشت و گذار در شهر ایروان ارمنستان

برای بسیاری از مسافران و گردشگران، شهر ایروان یکی از امن ترین شهرهای جهان می باشد. اگر در شب برای قدم زدن به خیابان های ایروان بروید حتما به این موضوع که خیابان های خلوتی را شهر ایروان در شب دارد را مورد توجه قرار می دهید.

در حقیقت باید بدانیم که در ارمنستان مخصوصا شهر ایروان، سطح جرم بسیار کم است و اقلب ساکنین در این مناطق حتی با قفل نکردن ماشین و یا مغازه هاشون، این اطمینان امنیت را دارند که هیچ کسی به اموالشان دستبرد نمی زند.

غذا و خوراک در ارمنستان

به طور عمومی اگر بخواهیم درباره خورد و خوراک در ارمنستان نگاه کنیم، می توانیم به صورت کلی در همه رستوران ها و مراکز غذایی، غذا بخورید. غذاهای رستوران ها و مراکز فروش در ارمنستان بیشتر ارمنی، عربی، گرجی، اروپایی و چینی هست و قیمت های آن ها با مقایسه از کشورهای اروپایی خیلی کمتر و ارزان تر هست.

غذاها نشان دهنده تاریخ و جغرافیایی یک محل یا منطقه است و غذاهای سنتی در ارمنستان شامل تکنیک های پخت و پز خاصی هست و اقلب آشپزان ارمنی به دلیل استفاده از گوشت و مواد غذایی تازه و سنتی، بهترین غذا را برای عموم درست می کنند

هزینه سفر به ارمنستان