رستوران ایرانی در ارمنستان

به دلیل تنوعی که در ذائقه افراد وجود دارد ممکن است برخی غذاهای ارمنی را دوست نداشته باشند و یا دلشان برای غذایی تنگ شود برای حل این مسئله رستوران‌هایی در ایروان دایر گردیده است. در ادامه معروفترین رستوران‌های ایرانی واقع در ارمنستان که برای سرو غذا میتوان به آنها مراجعه کرد را نام میبریم.

رستوران شیروان

یکی از بهترین رستورانهای ایرانی کشور ارمنستان با سابقه ۱۰ ساله که علاوه بر ایرانی‌ها شاهد توریستهای خارجی نیز میباشیم. همه روز از ساعت ۱۱ تا ۲۴ پذیرای مهمانان است؛ این رستوارن در مرکز فروشگاههای معتبر واقع شده و دکوراسیون آن نیز کاملا مطابق با فرهنگ اصیل ایرانی تزئین شده و میتوان  انواع غذاها و نانهای ایرانی را در بهترین کیفیت سرو کرد.

رستوران آریا

مجموعه‌ای از رستوران و کافی‌شاپ با محیط جالب و منوی کاملا مطابق با ذائقه ایرانیها تهیه شده است. امکان برگزاری جشنهای مختلف در آن وجود دارد که باعث شده بیشتر مورد توجه قرار بگیرد.

رستوران پروانا

رستوران پروانا یا پروانه دارای منوی با قیمت مناسب است و میتوانید از محیطی شاد و مفرح همراه با موسیقی زنده در طول سرو غذا بهره ببرید.

رستورانهای حلال

به دلیل اینکه بیشتر توریستهای ارمنستان از ایران و خاورمیانه‌اند و اکثرا به اسلام گرایش دارند در نتیجه پیدا کردن رستورانهای که غذاهای حلال تهیه کنند از مهمترین فاکتورهای آنان در مسافرت به ارمنستان میباشد. در اینجا لیستی از رستورانهای حلال در ایروان را ارائه میدهیم.آدزوخ: غذاهای اصیل و شناخته شده خاورمیانه و همچنین گیاهی را با قیمت مقرون به صرفه عرضه میکند.تابوله لبنانی: این رستوران بیشتر غذاهای عربی و لبنانی را ارائه میدهد.
لیبان: توسط خانواده لبنانی ارمنی اداره میشود و تمام غذاهای لبنانی و حتی غذاهای مناسب کودکان را میتوان سفارش داد.
لبنان: بهترین گزینه‌ها برای گیاهخواران و گوشتخواران در منوی این رستوران وجود دارد.
زیتون: دارای فضای خانه مانند همراه با عرضه غذاهای حلال است.
جانو: غذاهای عربی در آن سرو میشود.
ابو یعقوب: عرضه انواع غذاهای لبنانی
لاگیند: علاوه‌بر غذاهای حلا برای گیاهخواران نیز گزینه‌های مناسبی دارد.